Objednat Profesionální ošetření vozidel

PorzelackKNOW-HOW

Licenční-profesionální středisko na čištění voziel s know-how PORZELACK

Provádíme teoretické a praktické školení na zřízení středisek profesionálního ošetření vozidel certifikovanou technologií Porzelack.

S touto technologií a výrobky Porzelack,se silnou podporou dovozce,bude Vaše firma,bez ohledu na její velikost opravdu ihned profesionální a v konkurenci firem zabývající se čištěním vozidel bezkonkurenční.Kompletně Vaši firmu vybavíme,poradíme Vám s obchodním využitím Vašich služeb a tvorbou cen.

PROFESIONÁLNÍ PROGRAM OŠETŘENÍ VOZIDEL

Firma Jaroslav Vitásek pracuje v oboru mytí a údržby vozidel od  roku 2000. Zároveň působí na trhu s autokosmetikou jako autorizovaný distributor výrobků pro údržbu a čištění vozů pod značkou Auto-cosmetic Porzelack.

Dále nabízí poradenství při zakládání středisek ošetření vozidel a jejich kompletniho vybavení. Autokosmetika PORZELACK jsou produkty německého výrobce, společnosti ACV Auto-Cosmetic GmbH. Tato firma působí na světových trzích od roku 1955.

Kvalita a dobrá cenová relace tohoto produktu je již mnoho let prověřena světovými trhy. S výrobky pracují  dílny světových renomovaných výrobců vozidel, jako jsou Daimler Benz, Ford, Opel, Volkswagen, BMW, Citroen a mnohé jiné automobilové závody

Provozovna

Jaroslav Vitásek
Masarykova 17
Tel.777 808 765,775 492 052

 

Šternberk 785 01

Provozní doba

Po - Pá 8,00 - 12,00 hod.

           13,00 - 15,00 hod.
So -     zavřeno        

 

Lze se taktéž objednat na přesný čas a nebudete čekat!

 Přijímáme platby kartou !

20201007_120122.jpg

16. 4. Irena

Zítra: Rudolf

Mytí vozidel

Osobní i tuningové vozy.

Wi-Fi Free Zone

wifi-zone.png

Partners

3M-logo.png

nerta-logo.png

porzelack-logo.png

Návštěvnost stránek

108802